۱- مشترک موافقت می نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.

۲- نانوپارس مختار است، به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات، یا به دلیل ارسال هرزنامه(spam) و یا مصرف بیش از حد CPU در سرویس های اشتراکی و یا موارد غیر اخلاقی، اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد و هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.

۳- نانوپارس همه حسابها را برای استفاده بیش از حد فضا و یا پهنای باند و منابع سرور را مانند CPU و RAM ، مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، بمنظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشترک اقدام می نماید.چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد نانوپارس مجاز به لغو سرویس مشترک خواهد بود.

۴- در صورتی که وب سایت مشترک دارای حفره امنیتی بوده که امنیت دیگر وب سایت های میزبانی شده را به خطر اندازد نانوپارس در اولین زمان ممکن اقدام به مسدود کردن وب سایت مشترک نموده و تا زمانی که این حفره امنیتی رفع نگردد وب سایت مشترک بازگشایی نمیشود.

۵- در صورتی که مشترک به هر نحوی حق مالکیت معنوی (قوانین کپی رایت) مصوب جمهوری اسلامی ایران و یا قوانین بین المللی را نقض نماید حساب میزبانی وب مشترک مسدود میگردد و در صورت شکایت مالکین مادی یا معنوی مطابق حکم صادره از طرف دادگاه با مشترک برخورد می شود.

۶- در صورتی که مشترک با نصب نرم افزار یا سرویسی بر روی فضای میزبانی وب خود اقدام به تولید اسپم نموده یا قوانین کپی رایت را نقض نماید و یا بیش از حد مجاز به منابع سخت افزاری سرور فشار وارد کند سرویس میزبانی او مسدود میگردد.

۷- به طور خاص استفاده از هر نوع نرم افزار انتشار فایل P2P یا تورنت و نرم افزار های چت یا هر نوع اسکریپت دانلود یا آپلود در سایت های به اشتراک گذاری فایل در سرویس های اشتراکی ممنوع می باشد.

۸- در صورتی که مشترک قصد دارد در فضای میزبانی وب اشتراکی اقدام به ایجاد دانلود سنتر نماید باید قبلا نسبت به اطلاع رسانی به واحد میزبانی وب اقدام نماید. در صورتی که این دانلود سنتر قوانین کپی رایت را نقض کند و یاموجب اختلال در فعالیت سرور شود سرویس مشترک مسدود میگردد.

۹- سایت های پربازدید یا سایت هایی که به هر نحو به نرم افزار وب سرور آپاچی یا IIS مورد استفاده سرور فشار وارد کنند مسدود می شوند. ( به طور مثال اشغالی غیر عادی کانکشن های وب سرور )

۱۰- چنانچه مشترک ظرف مدت 1 ماه هزینه تمدید میزبانی وب را پرداخت ننماید شامل 10% جریمه تمدید از مبلغ کل میزبانی وب خواهد بود. همچنین چنانچه ظرف مدت 2 ماه از زمان انقضا نسبت به تمدید اقدام ننماید نانوپارس اطلاعات مشترک را از سرور حذف خواهد نمود.