قوانین و مقررات خرید سرور از نانوپارس

این توافقنامه توسط نانوپارس که در این توافقنامه " نانوپارس " نامیده میشود از یک طرف و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما) که در این توافقنامه "مشترک" نامیده میشوید از طرف دیگر، تنظیم شده و از لحظه تائید که بعنوان امضای الکترونیکی شما تلقی میگردد معتبر و قابل اجراست.

1- مشترک نمی‌تواند بدون اخذ موافقت رسمی نانو پارس، حقوق و تعهدات خود را به شخص و یا اشخاص حقیقی و حقوقی منتقل نماید. در صورت عدم اجرای تعهدات، قرارداد ملغی می‌گردد.

2- مشترک مسئول تمامی اطلاعات مبادله شده در IP های تخصیص ‌یافته و اطلاعات موجود بر سرور(های) مورد اجاره بوده و سرویس‌دهنده هیچ‌گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

3- مشترک متعهد می‌گردد اقدام به Spam ننماید، هیچ‌کدام از سایت‌ها و سرویس‌های خود و مشتریان را به‌وسیله‌ Spam ( نامه‌های ناخواسته ) تبلیغ ننماید و امکان Spam را برای شخص ثالث فراهم نیاورد.

4- مشترک متعهد می‌گردد که از سرویس‌های مورد اجاره برای انتشار و تکثیر، فروش و پخش غیرقانونی نرم‌افزار، موسیقی، نوشته، فیلم، سریال، گزارش و هرگونه فایل متعلق به شخص یا شرکت ایرانی و خارجی، بدون اجازه آن‌ها استفاده ننماید و تمامی قوانین کپی‌رایت بین‌المللی اشاره شده در قوانین سازمان تجارت جهانی WTO را رعایت نماید. در صورت اعتراض شخص یا شرکت دارای حقوق و نداشتن مدارک کافی توسط مشترک، سرویس دهنده قادر خواهد بود بنا به درخواست فرد یا شرکت دارای حقوق، اقدام به حذف محتویات مورد دعوی از روی سرور اجاره شده و یا قطع دسترسی سرویس نماید که با توجه به اهمیت مسئله می تواند منجر به پایان سرویس دهی بدون بازپرداخت مدت باقی مانده گردد. همچنین مشترک متعهد می گردد از هیچ یک از نرم افزارهای P2P مانند torrent و emule جهت download و یا upload فایل های ناقض قوانین copyright استفاده نکند و در غیر این صورت ممکن است بنا به شرایط نانو پارس سرور مربوطه را مسدود نماید، در چنین شرایطی هیچ وجهی بازگردانده نخواهد شد.

5- مشترک در انتخاب سرویس می بایست متناسب با نیاز خود اقدام نماید و در مورد سرورهای مجازی، سرویس دهنده قادر خواهد بود جهت جلوگیری از مزاحمت ها و آسیب های احتمالی برای دیگر کاربران ،از ادامه خدمات رسانی به کاربران پرمصرف خودداری نماید.

6- مشترک متعهد می گردد، سرویس های Proxy و یا VPN ای که نیاز به login برای دسترسی به آنها نیست ( در اصطلاح Anonymous Proxy ) را بر روی سرورهای خود نصب نکند. استفاده از این نوع سرویس ها به صورتی که نیاز به authenication داشته باشند بلا مانع می باشد.

7- مشترک متعهد می‌شود برای هر ساعت هزینه پشتیبانی فنی که خارج از تعهدات سرویس ‌دهنده باشد، مانند اشکال‌یابی نرم‌افزاری، کمک در جهت نصب نرم‌افزار، حل مشکلات ویروسی و امنیتی، مبلغی که قبل از انجام خدمات مورد نظر توافق می گردد را براساس صورت ‌حساب دریافتی از طرف سرویس‌ دهنده طی مدت پنج روز کاری به سرویس ‌دهنده پرداخت نماید.

8- مشترک متعهد می‌شود که از سرویس‌های خود برای نفوذ، اختلال، خراب‌کاری و به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات در شبکه اینترنت به هبچ نحوی استفاده نکند و هیچ‌گونه نرم‌افزار کنترل و بازدید از شبکه (Network Monitoring and Surfing Tool) را بدون تایید قبلی از سرویس‌دهنده بر روی سرور‌های خود نصب نکند.

9- مشترک متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.

10- در صورتی که مشترک، خدمات پشتیبان گیری سرویس دهنده را سفارش نداده باشد، از دست رفتن داده ها به هر دلیلی که باشد، هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده نخواهد بود.

11- اگر سرویس مورد استفاده مشترک به دلیل تحریم ایران از طرف دول خارجی مسدود گردد، سرویس دهنده متعهد می گردد به تناسب زمان باقی مانده از قرارداد مبلغی را به سرویس گیرنده مرجوع دارد.

12- بعد از عقد قرارداد و یا واریز هزینه، قرارداد قابلیت لغو ندارد مگر در مواردی که اختلالات جدی در ارایه سرویس پیش آمده باشد.

13- در صورتی که از سرویس های Managed استفاده نمی کنید، نانو پارس تنها موظف است در مورد مسائل مربوط به شبکه و یا سخت افزار سرور پشتیبان شما باشد، لذا اگر تمایل دارید پشتیبانی در مورد نرم افزار و یا تنظیمات سرور را نیز دریافت کنید باید در هنگام سفارش سرور، مدیریت سرور را نیز سفارش دهید.

14- بدیهی است پس از پایان مدت قرارداد در صورت تمایل به ادامه همکاری با نانو پارس مشترک می بایست با نرخ روز نسبت به پرداخت بهای سرویس ها اقدام نماید.

15- کلیه سرور ها به صورت 3 ماهه ، 6 ماهه و 12 ماهه ارائه می گردند.

16- مشترک متعهد می شود تمدید هر سرور را 1 ماه قبل از موعد اتمام قرار داد انجام دهد و هزینه آن پرداخت کند.

17- چنانچه مشترک تمایل به قطع سرویس دارد باید 1 ماه قبل از موعد اتمام قرار داد، درخواست خود را کتباً به نانوپارس اعلام دارد. چنانچه از موعد سرویس بیش از 1 ماه باقی مانده باشد، هزینه تعداد روز باقی مانده تا اتمام قرارداد محاسبه و به مشترک باز پرداخت می شود. قطع سرویس 1 ماه پس از اعلام مشترک انجام خواهد گرفت.

18- چنانچه مشترک در کمتر از 1 ماه باقی مانده به اتمام قرارداد درخواست قطع سرویس دهد هیچ هزینه ای باز پرداخت نمی شود و سرویس، سر موعد اتمام قرارداد قطع می شود.

19- چنانچه مشترک پس از اعلام قطعی سرویس مجدداً درخواست تمدید دهد، چنانچه هنوز قرارداد به اتمام نرسیده باشد، با احتساب جریمه معادل هزینه 1 ماه سرور امکان پذیر خواهد بود.