رویه حریم بازدید کننده (Privacy Policy)

کلیه اطلاعات ارائه شده توسط بازدید کنندگان شامل نام، مشخصات و پست الکترونیکی که از هر طریق ممکن شامل و نه محدود به فرمهای سایت یا فایلهای ارسالی یا نامه های الکترونیکی ارسال شده یا توسط مکانیزمهای خودکار وب سایت جمع آوری شوند به نحوی که جزو اطلاعات شخصی مشتریان حساب شود حریم بازدید کننده محسوب شده و از این رویه مطابعت می نماید.

در صورت تمایل بازدید کننده به دریافت اطلاعات یا خدمات ، اطلاعات خصوصی خود نظیر نام، نام خوانوادگی، آدرس پست الکترونیکی ، تلفن ، آدرس پستی و هرگونه مشخصات خصوصی دیگر که از طریق آن بازدید کننده قابل شناسایی ، تایید و ردیابی باشد را توسط فرمهای مخصوص یا سایر روشها در اختیار سایت قرار داده تا فقط جهت ارسال پاسخ مناسب یا انجام درخواست مشتری مورد استفاده قرار گیرد.

در هر بازدید از صفحات سایت اطلاعات عمومی بازدید کننده بطور خودکار از طریق مرورگر یا هر روش خود کار دیگر استخراج می گردد. دامنه این اطلاعات شامل نحوه جستجو، نرم افزارهای مورد استفاده ، مشخصات مرورگر، کشور مبدا ، کلمات کلیدی جستجو ، آدرس ارتباط (IP) و نظایر آن می گردد و فقط جهت مصارف آماری و استخراج اطلاعات به نحوی که امکان ردیابی بازید کننده خاص و بطور اختصاصی امکان پذیر نباشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

حق حفط و استفاده نا محدود از کلیه اطلاعات جمع آوری شده شامل اطلاعات خصوصی و عمومی بازدید کنندگان در چهار چوب این رویه برای نانو پارس محفوظ می باشد.

نانو پارس از اطلاعات شخصی جمع آوری شده اعم از خصوصی یا عمومی جهت انجام تبلیغات الکترونیکی مستقیم برای شخص بازدید کننده استفاده نخواهد نمود.

این رویه فقط شامل سایت www.nanopars.com شده و کلیه پیوندهای مرتبط به این سایت و حتی سایر سایتهای طراحی شده توسط نانو پارس و یا متعلق به نانو پارس از شمول آن خارج می باشند. بازدید کننده شخصا در هنگام بازدید از هر یک از پیوندها موظف به کسب اطلاعات در ارتباط با رویه های سایت مورد نظر می باشد.

نانو پارس در جمع آوری اطلاعات بازیدکنندگان نهایت دقت و رعایت اصول امنیتی را در حد توان خود خواهد نمود ولی در هیچ یک از موارد تضمین یا تعهدی در قبال اطلاعات نشت کرده یا ربوده شده در هنگام ارسال یا نگهداری در سیستم توسط افراد و روشهای غیر مجاز را نخواهد نمود.

در صورت مشاهده موارد امنیتی نظیر اخلال ، سعی در نفوذ غیر مجاز، عدم رعایت قوانین یا رویه های سایت و نظایر آن یا در خواست مراجع قانونی کلیه اطلاعات جمع آوری شده مرتبط از پوشش این رویه خارج، و بلافاصله جهت پیگیری در اختیار مراجع ذی صلاح قرار خواهد گرفت.

نانو پارس تحت هیچ شرایط نسبت به فروش یا وا گزاری اطلاعات اختصاصی جمع آوری شده در ارتباط با بازدیدکنندگان به شخص ثالث اقدام نخواهد نمود.

پارس پرداخت حق حذف، اضافه یا تغییر این رویه را بدون اعلام قبلی برای خود محفوظ دانسته و بازدید کننده موظف به کسب آگاهی از این تغییرات به همین طریق و در همین قسمت از سایت می باشد. بدیهیست ادامه استفاده از خدمات سایت به هر نحو دلیل بر پذیرفتن شرایط جدید خواهد بود. در صورت وجود هرگونه سوال در ارتباط با این رویه خواهشمند است با آدرس پست الکترونیکی policy@nanopars.com مکاتبه نمایید.
رویه امنیت (Security Policy)

رویه های امنیتی ، شامل کلیه روالها و قوانینی می گردد که رعایت آنها جهت کاهش و به حداقل رساندن خطر پذیری نشت اطلاعات و محتویات محرمانه سایت و بازدید کنندگان الزامی می باشد.

کلیه اطلاعات ذخیره شده در سایت میبایست خالی از ارزش مادی نگهداری شود و بازدید کننده سایت به موجب این رویه مجاز به حفظ و نگهداری اطلاعات محرمانه نظیر شماره کارت اعتباری، رمزها و محصولات الکترونیکی در پست الکترونیکی ، بانکهای اطلاعاتی ، یا هر گونه حساب مستقر در سایت نمی باشد.

بازدید کننده از سایت مجاز به انتقال اطلاعات محرمانه کارت پرداخت یا هرگونه کارت یا حساب اعتباری دیگر به هیچ یک از روشهای مکاتبات الکترونیکی شامل نامه های الکترونیکی، انجمن ها ، محاورات اتاقهای گفتگو ، فرمها و صفحات سفارش یا خدمات پس از فروش نبوده و در صورت مشاهده ضمن حذف اطلاعات مربوطه تخطی از مفاد این رویه محسوب خواهد شد.

کلیه کدها و رمزهایی که برای دریافت هرگونه اطلاعات یا خدمات از سایت در اختیار بازدید کننده قرار می گیرد محرمانه تلقی شده و بازدید کننده مجاز به واگذاری و افشای آنها نمی باشد. در صورت وجود هرگونه سوال در ارتباط با این رویه خواهشمند است با آدرس پست الکترونیکی policy@nanopars.com مکاتبه نمایید
رویه کیفیت (Quality Policy)

این رویه چگونگی کیفیت کلیه خدمات رایگان و غیر رایگان، خدمات پس از فروش ، پاسخگویی امور مشتریان ، اطلاع رسانی و قیمت گذاری ارائه شده از طرف سایت را مشخص نموده و رعایت مفاد آن برای کلیه بازدید کنندگان و مسئولین سایت الزامی می باشد.

کلیه اطلاعات ارائه شامل متون داخل سایت ، فرمها ، گزارشات ، دستور العملها ، پیشنهادات و مکاتبات و محاورات الکترونیکی و غیر الکترونیکی با نهایت دقت ممکن و سعی می بایست با با بکارگیری نهایت سعی کوشش در حفظ امانت داری و رعایت حقوق دیگران همچنین صحت و صداقت تهیه و منتشر گردد.

صرف ارسال هر یک از فرمهای سایت یا به پاسخ آنها ، همچنین مفاد متون سایت و تبلیغات به هیج وجه اجباری مبنی بر پرداخت هزینه (خرید خدمات) برای بازدید کننده و تعهد به ارائه خدمات (فروش خدمات) برای مسئولین سایت در بر نخواهد داشت.

حق انصراف از درخواست خرید خدمات تا قیل از پرداخت هزینه یا تعهد به پرداخت برای بازدید کنندگان و مشتریان محفوظ می باشد ولی در صورت انصراف پس از این مرحله نانو نانو پارس به هیچ وجه مسئولیت یا تضمینی استرداد هزینه بر عهده نخواهد داشت.

همچنین سایت حق انصراف از ارائه خدمات را در هر زمان و هر مرحله بدون نیاز به ارائه دلیل ، حتی پس از دریافت وجه برای خود محفوظ می دارد.

در مواردی که اعلام هزینه نهایی و دقیق خدمات مقدور نباشد سایت با توافق بازدیدکننده مجاز به دریافت وجه علی الحساب یا حداکثر هزینه براوردی می باشد. بدیهیست پس از مشخص شدن هزینه نهایی طرفین ملزم به انجام تسویه حساب در اسرع وقت خواهند بود.

در محاسبه هزینه ها ملاک جداول و دستور العملهای ارائه شده از طریق سایت ، تبلیغات یا سایر مکاتبات می باشد لیکن سایت حق اعمال هر گونه تغییراتی نظیر اعمال تخفیف یا تغییر هزینه های ثابت و متغییر را در موارد مختلف برای خود محفوظ خواهد داشت. بدیهیست طرفین در صورت عدم توافق و تمایل به پذیرش تغییرات از حق انصراف برخوردار خواهند بود.

سایت در هیچ شرایط قادر به پذیرش مسئولیت پرداختهایی که نیاز به کیفیتها و محدودیتهایی نظیر زمان پرداخت ، نحوه پرداخت ، موارد امنیتی خاص و ... می باشند نخواهد بود.

در صورت ایجاد محدودیت زمانی جهت ارائه خدمات توسط بازدید کننده و مشتریان در خواستها و پرداخت هزینه ها با مشخص نمودن فرصت زمانی دقیق می بایست حد اکثر 20 روز کاری قبل از اتمام فرصت به سایت ارائه و در صورت عدم امکان رعایت محدودیت توسط سایت به هر دلیل مراتب حد اکثر 10 روز کاری قبل از اتمام فرصت به مشتری ابلاغ می گردد. سایت به هیچ وجه مسئولیت تاخیر و عملکرد اشخاص و عوامل ثالت در گیر در فرایند پرداخت مانند بانکها ، پرسنل فروشنده و ... را بر عهده نخواهد داشت.