دامنه های بین المللی

دامنه های عمومی مانند com , .net , .org. را به راحتی می توانید از بخش ثبت دامنه، سفارش دهید و پس از پرداخت دامنه خود را تحویل بگیرید.( راهنمای ثبت دامنه های عمومی )

نکته: برای تحویل آنی دامنه های عمومی، طبق مقررات بین المللی بایستی مشخصات خود را به صورت انگلیسی وارد نمایید. در غیر اینصورت بخش فروش نانوپارس، پس از دریافت سفارش و تأئید پرداخت، خود اقدام به ثبت می نماید و دامنه را به شما تحویل می دهد.

نکته: همراه با ایمیل هایی که از سمت nanopars.com دریافت می کنید یک ایمیل دیگر حاوی مشخصات و رمز عبور مربوط به کنترل پنل خود را از domain.nanopars.com دریافت خواهید نمود.


دامنه های ملی

برای ثبت دامنه های ملی مانند ir , .co.ir , .ac.ir. , ابتدا به سایت nic.ir مراجعه و پس از ثبت نام در سایت رابط مالی را na88-irnic قرار دهید( راهنمای ثبت دامنه های ملی ). سپس سفارش خود را از قسمت ثبت دامنه در نانوپارس انجام دهید. در قانون جدید موسسه nic.ir پروسه تأیید دامنه از سوی موسسه nic.ir پس از پرداخت دامنه انجام می شود و در غیر اینصورت افراد دیگر می توانند دامنه شما را ثبت کنند. بنابراین پس از سفارش دامنه در نانوپارس صورتحساب خود را پرداخت نمایید و منتظر تأییدیه از موسسه nic.ir باشید. اگر دامنه شما تآیید نشد به شما اعلام می شود که دامنه دیگری ثبت کنید و مبلغ واریزی شما به صورت اعتبار در پنل کاربریتان در نانو پارس افزوده خواهد شد.