• با ما تماس بگیرید
  • ۰۲۱-۸۸۳۱۸۷۲۳-۷ , ۰۲۱-۹۱۰۹۰۸۹۹
  • support@nanopars.com

میزبانی وب لینوکس حرفه ای :
هاست به زبان انگلیسی Host)) به معنی میزبان است و به محیط مجازی اطلاق می شود که بر روی یک سرور برای یک سایت تدارک دیده شده است. این سرور نیاز به یک برنامه مدیریتی دارد که هر کابر(مدیر سایت) به صورت مجزا بتواند وب سایت خود را مدیریت کند که به صورت کلی شامل فضای وب سایت(هارد) , پایگاه داده و ایمیل می باشد.
برای سرورهایی که از سیستم عامل لینوکس استفاده می کنند cPanel  یکی از محبوب ترین نرم افزار های شناخته شده در این زمینه می باشد که ابزارهای قدرتمند و مجموعه غنی از ویژگی ها مانند مدیریت ایمیل های تحت وب، پایگاه داده،‌ امنیت، برنامه های کاربردی، اف تی پی برای آپلود سریع اطلاعات و … را ارائه می دهد.
 میزبانی وب لینوکس حرفه ای سرویسی است با کانفیگ سخت افزاری منحصر به فرد برای وب سایت های پربازدید که نیاز به منابع اختصاصی و همچنین سرعت عملکرد بالا دارد. در این سرویس از وب سرور لایت اسپید(LiteSpeed)  برای افزایش کیفیت و کارایی استفاده شده است. از دیگر ویژگی های این سرویس استفاده از تکنولوژی کلاودلینوکس(CloudLinux) جهت جلوگیری از حملات مخرب به هاست، استفاده از فایروال و آنتی اسپم (firewall ,antispam)  برای ایجاد امنیت و همچنین استفاده از هارد  SSDجهت افزایش سرعت و امکان سفارشی سازی php در لینوکس حرفه ای میباشد.
در این سرویس برای امنیت بیشتر اطلاعات، روی سروری مجزا که هاردهای ذخیره سازی آن به صورت (Raid10) رید بندی شده است از اطلاعات به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه بک آپ گرفته می شود تا در صورت بروز هرگونه مشکل اطلاعات هاست مشتریان گرامی را به جدیدترین تاریخ بازیابی گردانیم.